نکات مهم جهت شرکت در امتحانات آنلاین پایان ترم به همراه فرم نظر سنجی

نکات مهم جهت شرکت در امتحانات آنلاین پایان ترم

اطلاعیه شماره 1…..(12بند)

       1) جهت شرکت در امتحانات صرفا در روز و ساعت تعیین شده هر امتحان به سایت www.samalive.ir مراجعه وبا انتخاب دانشگاه غیر انتفاعی توران با نام کاربری وکلمه عبور جدید خود وارد سایت شوید.

از زمان ورود به سامانه،فیلترشکن،vpn وپروکسی به هیچ عنوان روشن نباشد وحداقل2 مرور گر            (  firefox و google chrome و… ) به روز شده درگوشی یا کامپیوتر خود داشته باشید تا درصورت مشکل از مرور گر دیگر استفاده کنید.

  توصیه می شود در اولین فرصت جهت چک کردن نحوه ورود،به سایت فوق وارد شوید تا در روز امتحان دچار مشکل  نشوید.

2) برای پاسخگویی در امتحانات بایدصرفا ازپاسخنامه سربرگدارکه نمونه آن درکانال وسایت دانشگاه می باشد استفاده نمایید.  و بدین منظورلازم است به تعداد کافی پرینت از پاسخنامه تهیه نمایید.

 پاسخنامه هر امتحان را بعد از ارسال، تا زمان اعلام نهایی نمرات نگهداری نمایید.

*فقط پاسخنامه هایی تصحیح می شوندکه مشخصات سربرگ بالای آن درتمامی صفحات پاسخنامه به طور کامل پرشده باشدوپاسخنامه خوانا باشد.

4) درهرامتحان دانشجوباید درسامانه آنلاین شده وپاسخنامه رادربازه زمانی مشخص شده ارسال نماید پاسخنامه هایی که خارج اززمان تعیین شده هرامتحانی ارسال شوند به هیچ عنوان تصحیح نخواهد شد.

5) باتوجه به شرایط خود، به گونه ای برنامه ریزی کنید که برای دریافت سوال وارسال پاسخنامه به اینترنت دسترسی داشته باشید وعذری مبتنی برعدم دسترسی به اینترنت قابل قبول نبوده وبرای دانشجو غیبت درنظر گرفته می شود،همچنین احتمال  قطعی برق را در نظر بگیرید وموبایل خود را شارژ برقی کامل نمایید.

6) پاسخها ترجیحا با خودکارمشکی وبه صورت منظم وتفکیک شده باشد وپاسخنامه وتصویر ارسالی باید کاملا خوانا باشد، درغیر اینصورت برگه امتحان قابل تصحیح نخواهد بود.

7) تاحدامکان از گوشی برای شرکت در امتحان استفاده نکنید چون frame  و قاب صفحه گوشی وهمچنین نسخه سیستم عامل گوشی شما امکان بروز خطا را زیاد می کند اما تصویر پاسخنامه را        می توانید با گوشی ارسال کنید

8)فقط دانشجویانی قادربه ورود به سامانه جدیدامتحانات مجازی هستند که پس ازتسویه حساب مالی،کارت جدید ورود به جلسه خود رادریافت نموده باشند.

9)همانطور که قبلاً ذکر شد امتحانات در سایت Samalive.ir   برگزار می شود و پس از ورود و انتخاب دانشگاه غیر انتفاعی توران از قسمت امتحانات جاری / مشاهده / فرم امتحان  ، روی عکس سوالات کلیک نمایید و پس از مشاهده سوالات ،روی پاسخ نامه سربرگدار به سوالات پاسخ دهید و از آن عکس بگیرید .

10)قبل  از زدن دکمه  ارسال پاسخنامه ، ابتدا باید کل صفحات پاسخنامه را ضمیمه و الصاق نمایید و بعد، ارسال پاسخ را زده و در انتها ثبت نهایی را بزنید .

  • *بعد از ثبت نهایی امکان ویرایش و ارسال مجدد وجود ندارد*

11)از آنجا که امتحانات حضوری به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری لغو شده است ، امکان برگزاری امتحان بصورت حضوری یا در سایت دانشگاه وجود ندارد بنابراین از مراجعه حضوری پرهیز نمایید و در صورت لزوم با شماره 35262943 -35262944 و35262945 تماس بگیرید.

12))حتما اطلاعیه های بعدی را از همین کانال پیگیری نمایید.

لطفا فرم نظر سنجی را دانلود نمایید .

فرم نظر سنجی